Tulevat ottelut

15.11.2019 19:30
Hawks - Miehet edustus Ottelupaikka » 16.11.2019 15:00
Naiset - NST Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

6.11.2019 18:30
Naiset - FBC Loisto2 - 12 » 2.11.2019 12:00
Pirkat - Naiset5 - 1 »

Mainos_pelaajat2.JPGMainos_kerhot.JPGuudet_joukkueet_19-202.JPG

Uutiset

Edustusjoukkueiden kausikortit (10.10.2019)
Edustusjoukkueiden kausikortteja saa ostaa lipunmyynnistä sekä ennakkoon toimistolta. - Kausikortti aikuiset 45 euroa - Kausikortti lapset 30 euroa Yksittäinen..

Pojat 2011-2012 ja Tytöt 2007-2010 (29.07.2019)
Uusia joukkueita - Pojat 2011-2012 syntyneet - Tytöt 2007-2010 syntyneet Molemmat ryhmät toistaiseksi samalla vuorolla. Jaetaan tarvittaessa sali puoliksi tytöt/pojat..

Ilmoittautuminen auki salibandykerhoihin (29.07.2019)
Syksyn salibandykerhot käynnistyvät lauantaina 7.9. Kerhopaikkoina tutut Tennari tai Harjun koulu. Tarkempi info ja ilmoittautumislomake löytyy tästä.




Tulevat ottelut

15.11.2019 19:30Hawks - Miehet edustusPaikka »
16.11.2019 9:00GrIFK NG - B-pojatPaikka »
16.11.2019 12:00B-pojat - SCHPaikka »
16.11.2019 15:00Naiset - NSTPaikka »
17.11.2019 15:00Naiset - O2Paikka »
23.11.2019 15:00Steelers - NaisetPaikka »
23.11.2019 15:0007-pojat - SB- ProPaikka »
23.11.2019 18:0007-pojat - Tiikerit OranssiPaikka »
24.11.2019 12:00SB Vantaa - C/B-tytötPaikka »
24.11.2019 15:00EräViikingitAkatemia - C/B-tytötPaikka »
24.11.2019 19:00GrIFK - Miehet edustusPaikka »
29.11.2019 18:30Miehet edustus - HIFKPaikka »
06.12.2019 19:30SBS Kings - Miehet edustusPaikka »
07.12.2019 14:00VSS Green - 07-pojatPaikka »
07.12.2019 17:0007-pojat - EräViikingit NorthPaikka »
13.12.2019 18:30Miehet edustus - M-TeamPaikka »
14.12.2019 10:00C/B-tytöt - ÅIFPaikka »
14.12.2019 18:00C/B-tytöt - OilersPaikka »
18.12.2019 18:30Naiset - ÅIFPaikka »
22.12.2019 15:00Naiset - WelhotPaikka »
05.01.2020 18:00NST - NaisetPaikka »
10.01.2020 18:30Miehet edustus - S.S. StormPaikka »
11.01.2020 18:30FBC Loisto - NaisetPaikka »
17.01.2020 18:30Miehet edustus - BlackbirdsPaikka »
18.01.2020 15:00Welhot - NaisetPaikka »
22.01.2020 18:30Naiset - SteelersPaikka »
22.01.2020 18:45PSS - Miehet edustusPaikka »
28.01.2020 19:00ÅIF - NaisetPaikka »
31.01.2020 18:30Miehet edustus - GrIFKPaikka »
14.02.2020 18:30AC HaKi - Miehet edustusPaikka »
15.02.2020 15:30O2 - Naiset
19.02.2020 18:30Naiset - PirkatPaikka »
21.02.2020 18:30Miehet edustus - HawksPaikka »
01.03.2020 18:30HIFK - Miehet edustusPaikka »
05.03.2020 18:30Miehet edustus - SBS KingsPaikka »
14.03.2020 15:30M-Team - Miehet edustusPaikka »