Tulevat ottelut

9.12.2022 18:30
Miehet edustus - HIFK Ottelupaikka » 16.12.2022 18:30
Miehet edustus - Tiikerit II Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

13.11.2022 17:30
Jokerit - Miehet edustus4 - 7 » 12.11.2022 15:30
Oilers - Naiset2 - 4 »

Verkkokauppa

Ottelulehtisen mainos miehet edustusJokaisessa kotiottelussa lipunmyynnin yhteydessä katsojille jaetaan ottelulehtinenLue lisää »

Uutiset

Miehet-M-Team II perjantaina 18.11 klo 18:30 (17.11.2022)
Perjantai eli perinteinen pelipäivä.  Vastassa M-Team II. Liput otteluun Aikuiset 6 euroa 7-16 vuotiaat 4 euroa Alle 7-vuotiaat ilmaiseksi Buffetista kahvia ja..

Naisten edustuksella kotiturnaus la 12.11 (11.11.2022)
Naisten edustustusjoukkueella lauantaina 12.11 edessä 2-divarin kotiturnaus Tennarin lukiosalissa. Otteluohjelma: 11.00 LoSB - HIFK 12.30 SB Vantaa II - Oilers..

Miesten huippusalibandyä Lohjalla ke 7.9 (30.08.2022)
Miesten F-liigan harjoitusottelu Aika: Keskiviikko 7.9 klo 18.30 Paikka: Tennari lukiosali Peliaika: 3x20min tehokas, 12min erätauot Pääsyliput: Vapaaehtoinen..

Ilmoittautuminen salibandykerhoihin on alkanut (28.08.2022)
Syksyn salibandykerhot käynnistyvät syyskuussa. Kerhopäivä on nyt muuttunut, tuttu lauantai on vaihtunut tiistaiksi. Lisätietoja kerhoista sekä ilmoittautumislomake..




Tulevat ottelut

09.12.2022 18:30Miehet edustus - HIFKPaikka »
10.12.2022 10:00Naiset 2 - KislaPaikka »
10.12.2022 19:00Ylhäs - Naiset 2Paikka »
16.12.2022 18:30Miehet edustus - Tiikerit IIPaikka »
17.12.2022 10:00FC Tuusula - 07- pojatPaikka »
17.12.2022 17:0007- pojat - SB Vantaa BlackPaikka »
18.12.2022 12:30Oilers XN - NaisetPaikka »
18.12.2022 17:00Naiset - SB Vantaa IIPaikka »
06.01.2023 18:30Miehet edustus - ToTePaikka »
13.01.2023 18:30Miehet edustus - ECGPaikka »
15.01.2023 10:00GrIFK - Naiset 2Paikka »
15.01.2023 12:00Hammers - Naiset 2Paikka »
21.01.2023 12:30VKTP - Miehet edustusPaikka »
22.01.2023 10:00GrIFK Green - 07- pojatPaikka »
22.01.2023 11:00Naiset - OilersPaikka »
22.01.2023 12:0007- pojat - KorsKaPaikka »
22.01.2023 15:30Hawks - NaisetPaikka »
27.01.2023 18:30Miehet edustus - Indians IIPaikka »
29.01.2023 15:00Naiset 2 - Rangers IIPaikka »
29.01.2023 18:00Pauhu - Naiset 2Paikka »
04.02.2023 15:00NIB - Miehet edustusPaikka »
11.02.2023 10:00EräViikingit Akatemia - 07- pojatPaikka »
11.02.2023 12:0007- pojat - Oilers AkatemiaPaikka »
11.02.2023 17:00Miehet edustus - PoRePaikka »
17.02.2023 18:30Miehet edustus - JokeritPaikka »
19.02.2023 11:00HU Tapma - Naiset 2Paikka »
19.02.2023 12:30Naiset - Oilers XNPaikka »
19.02.2023 13:00Naiset 2 - HöySäPaikka »
19.02.2023 17:00PSS II - NaisetPaikka »
26.02.2023 15:30M-Team II - Miehet edustusPaikka »
03.03.2023 18:30Miehet edustus - EV AkatemiaPaikka »
04.03.2023 11:00Tiikerit Oranssi - 07- pojatPaikka »
04.03.2023 12:30HIFK - NaisetPaikka »
04.03.2023 13:0007- pojat - FC TuusulaPaikka »
04.03.2023 15:30Naiset - FLOBPaikka »
09.03.2023 18:30Miehet edustus - ÅIF IIPaikka »
11.03.2023 10:00Naiset 2 - YlhäsPaikka »
11.03.2023 12:00Blackbirds II - Naiset 2Paikka »
18.03.2023 18:30HIFK - Miehet edustusPaikka »
25.03.2023 11:0007- pojat - GrIFK GreenPaikka »
25.03.2023 13:00SB Vantaa Black - 07- pojatPaikka »
25.03.2023 15:00Tiikerit II - Miehet edustusPaikka »
26.03.2023 14:00Tiikerit - NaisetPaikka »
26.03.2023 17:00Naiset - Helsinki United IIPaikka »
02.04.2023 15:00Naiset 2 - GrIFKPaikka »
02.04.2023 17:00Kisla - Naiset 2Paikka »
16.04.2023 11:00KorsKa - 07- pojatPaikka »
16.04.2023 14:0007- pojat - EräViikingit AkatemiaPaikka »