Pelatut ottelut

10.3.2019 18:30
NST - P21-pojat6 - 7 » 9.3.2019 18:00
SB Welhot - P21-pojat7 - 4 »

Verkkokauppa

Yrityskausikortti miehet edustusMiesten edustusjoukkueen kausikortti kaudelle 2021-2022 yrityksen nimiin. KorttiLue lisää »

Joukkueen tilastot


D1 haastajasarja
PelaajaOMSPJ
Sjöblom Antti111613290
Peräsaari Paavo71013230
Toivanen Nicklas 11145190
Koskinen Olli7118190
Nevalainen Tomi1098172
Kuusela Tuukka85490
Sundqvist Samu76280
Hyttinen Akseli104376
Ahola Jussi 54260
Minkkinen Kirill 112350
Rantanen Henri 102240
Kauppinen Kirmo32242
Sundberg Otso 51230
Vallenius Matias72022
Lahtinen Saku101120
Tuominen Ville 71122
Kataja Tony71124
Räsänen Roni41122
Siivonen Teemu61010
Kainumaa Aapo11010
Schulman Alex 11010
Hyvärinen Jimi90110
Tossavainen Niko 40110
Karjalainen Eetu20110
Urama Okko20110
Pikkarainen Nuutti20002

D1 välisarjan karsintapeli pääsystä aluelopputurnaukseen
PelaajaOMSPJ
Koskinen Olli11010
Sjöblom Antti10110
Hyttinen Akseli10002

D2 A haastajafinaali
PelaajaOMSPJ
Karjalainen Eetu11010
Sundberg Otso 10110
Kainumaa Aapo10002
Minkkinen Kirill 10002

D2 kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Peräsaari Paavo91812302
Koskinen Olli10513180
Toivanen Nicklas 1098170
Sjöblom Antti10113140
Ikonen Tuomas886140
Jäkkö Sami 491100
Nevalainen Tomi66390
Kuusela Tuukka105274
Sundqvist Samu101560
Ahola Jussi 103140
Hyttinen Akseli81236
Lahtinen Saku100220
Rantanen Henri 81012
Siivonen Teemu80110
Urama Okko60114
Minkkinen Kirill 30110
Tuominen Ville 20110
Vallenius Matias70002

D1 välisarja
PelaajaOMSPJ
Koskinen Olli10108180
Peräsaari Paavo9611172
Sjöblom Antti8104140
Toivanen Nicklas 10112130
Sundqvist Samu102680
Nevalainen Tomi105270
Hyttinen Akseli93478
Kuusela Tuukka114152
Rantanen Henri 102350
Minkkinen Kirill 102022
Lahtinen Saku101120
Tuominen Ville 41010
Siivonen Teemu120110
Räsänen Roni20110
Lankinen Matti80002

D2 aluelopputurnaus
PelaajaOMSPJ
Peräsaari Paavo23360
Koskinen Olli23250
Kuusela Tuukka22240
Sjöblom Antti22130
Ikonen Tuomas21120
Rantanen Henri 21120
Sundqvist Samu21010
Jäkkö Sami 21010
Toivanen Nicklas 21010
Hyvärinen Jimi20110
Urama Okko20110
Lahtinen Saku20110
Nevalainen Tomi20110

D2 ylempi haastajajatkosarja
PelaajaOMSPJ
Tossavainen Niko 121314270
Minkkinen Kirill 121511260
Räsänen Roni10158234
Lankinen Matti1088160
Tuominen Ville 125382
Nevalainen Tomi36060
Sundberg Otso 104262
Weckström Joonas120660
Lahtinen Saku53250
Elamo Ville122240
Pikkarainen Nuutti122242
Ruottinen Jasper100442
Vallenius Matias101230
Kokko Matias100330
Tapaninen Samuel32020
Karjalainen Eetu61120
Kuusela Tuukka31122
Kauppinen Kirmo61012
Rantanen Henri 20110

D2 eliittisarja
PelaajaOMSPJ
Koskinen Olli91711280
Peräsaari Paavo101512270
Ikonen Tuomas10148220
Toivanen Nicklas 10106164
Nevalainen Tomi1056110
Jäkkö Sami 64590
Sjöblom Antti84262
Hyttinen Akseli101344
Urama Okko82130
Kuusela Tuukka61230
Lahtinen Saku100330
Sundqvist Samu81120
Lankinen Matti11120
Siivonen Teemu100220
Minkkinen Kirill 11010
Rantanen Henri 100110
Hyvärinen Jimi100110
Toivanen Mikael100002

D2 haastajasarja
PelaajaOMSPJ
Minkkinen Kirill 10127194
Nevalainen Tomi5132150
Kauppinen Kirmo1078150
Tossavainen Niko 1059140
Räsänen Roni875120
Sundberg Otso 919100
Vallenius Matias45270
Elamo Ville84150
Kuusela Tuukka34150
Pikkarainen Nuutti103252
Kokko Matias100550
Schulman Alex 94040
Rantanen Henri 23140
Ahola Jussi 32240
Tuominen Ville 101342
Lehtiniittu Atte80220
Weckström Joonas80220
Kainumaa Aapo60110
Karjalainen Eetu60110
Lahtinen Saku40002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Peräsaari Paavo3852511034
Koskinen Olli394742890
Sjöblom Antti414324672
Toivanen Nicklas 444521664
Nevalainen Tomi474422662
Minkkinen Kirill 483222548
Tossavainen Niko 391824420
Räsänen Roni272315386
Ikonen Tuomas212315380
Kuusela Tuukka442213358
Sundqvist Samu381114250
Hyttinen Akseli409122126
Jäkkö Sami 13146200
Kauppinen Kirmo191010204
Sundberg Otso 25614202
Rantanen Henri 4599182
Lankinen Matti2199182
Tuominen Ville 3688166
Lahtinen Saku52510152
Ahola Jussi 1895140
Vallenius Matias2984124
Elamo Ville236390
Pikkarainen Nuutti255496
Weckström Joonas290880
Kokko Matias210880
Urama Okko262464
Schulman Alex 145050
Karjalainen Eetu182350
Siivonen Teemu391450
Ruottinen Jasper220442
Hyvärinen Jimi480330
Tapaninen Samuel42020
Kataja Tony361124
Kainumaa Aapo161122
Lehtiniittu Atte230220
Toivanen Mikael450002