Pelatut ottelut

10.3.2019 18:30
NST - P21-pojat6 - 7 » 9.3.2019 18:00
SB Welhot - P21-pojat7 - 4 »

Verkkokauppa

Yrityskausikortti miehet edustusMiesten edustusjoukkueen kausikortti kaudelle 2021-2022 yrityksen nimiin. KorttiLue lisää »

Joukkueen tilastot


C2 kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Toivanen Nicklas 53582
Ikonen Tuomas54374
Sundqvist Samu54152
Nevalainen Tomi54150
Sjöblom Antti52240
Forsström Sebastian52240
Junnilainen Akseli42242
Kataja Tony50222
Kuusela Tuukka41012
Sivula Julius40110
Hyvärinen Jimi30110
Tuominen Ville 50002

D1 eliittisarja
PelaajaOMSPJ
Sundqvist Samu1086144
Nevalainen Tomi1074112
Sjöblom Antti105490
Toivanen Nicklas 105387
Forsström Sebastian104372
Peräsaari Paavo43470
Minkkinen Kirill 83140
Lahtinen Saku100440
Tuominen Ville 101014
Hyttinen Akseli81012
Lankinen Matti80112
Siivonen Teemu70110
Urama Okko20002

D1 kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Nevalainen Tomi10129210
Toivanen Nicklas 10144180
Sjöblom Antti1094130
Sundqvist Samu1056112
Forsström Sebastian1064102
Minkkinen Kirill 105490
Junnilainen Akseli104264
Lahtinen Saku83250
Rantanen Henri 90440
Kuusela Tuukka81230
Kataja Tony100330
Tuominen Ville 71120
Urama Okko31120
Siivonen Teemu80220
Hyttinen Akseli80226
Weckström Joonas80110
Hyvärinen Jimi70110
Anttila Markus 50110
Lankinen Matti50112

C2 aluejatkosarja
PelaajaOMSPJ
Toivanen Nicklas 172010305
Nevalainen Tomi171315280
Ikonen Tuomas10168240
Sjöblom Antti17165214
Minkkinen Kirill 17116170
Sundqvist Samu15511162
Hyttinen Akseli1548124
Peräsaari Paavo47290
Lahtinen Saku174590
Kuusela Tuukka104372
Forsström Sebastian173362
Lankinen Matti152352
Rantanen Henri 140550
Hyvärinen Jimi140440
Kataja Tony152132
Junnilainen Akseli102130
Tuominen Ville 140332
Sivula Julius20222
Urama Okko41010
Weckström Joonas50110
Engström Jermias140002
Toivanen Mikael00002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Nevalainen Tomi423629652
Toivanen Nicklas 4242226414
Sjöblom Antti423215474
Sundqvist Samu4022244610
Ikonen Tuomas152011314
Minkkinen Kirill 401911300
Forsström Sebastian421512276
Lahtinen Saku36711180
Peräsaari Paavo8106160
Hyttinen Akseli345101512
Junnilainen Akseli2685136
Kuusela Tuukka2465114
Rantanen Henri 360990
Kataja Tony402684
Lankinen Matti312576
Tuominen Ville 362468
Hyvärinen Jimi310660
Urama Okko112132
Siivonen Teemu350330
Sivula Julius130332
Weckström Joonas200220
Anttila Markus 320110
Engström Jermias260002
Toivanen Mikael00002