Pelatut ottelut

10.3.2019 18:30
NST - A-pojat6 - 7 » 9.3.2019 18:00
SB Welhot - A-pojat7 - 4 »

Verkkokauppa

Yrityskausikortti naiset edustusNaisten edustusjoukkueen kausikortti kaudelle 2020-2021 yrityksen nimiin. KorttiLue lisää »

Joukkueen tilastot


C2 kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Toivanen Nicklas53582
Ikonen Tuomas54374
Sundqvist Samu54152
Nevalainen Tomi 54150
Sjöblom Antti52240
Forsström Sebastian 52240
Junnilainen Akseli42242
Kataja Tony50222
Kuusela Tuukka41012
Sivula Julius40110
Hyvärinen Jimi 30110
Tuominen Ville 50002

D1 eliittisarja
PelaajaOMSPJ
Sundqvist Samu1086144
Nevalainen Tomi 1074112
Sjöblom Antti105490
Toivanen Nicklas105387
Forsström Sebastian 104372
Peräsaari Paavo 43470
Minkkinen Kirill 83140
Lahtinen Saku 100440
Tuominen Ville 101014
Hyttinen Akseli 81012
Lankinen Matti 80112
Siivonen Teemu 70110
Urama Okko20002

D1 kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Nevalainen Tomi 10129210
Toivanen Nicklas10144180
Sjöblom Antti1094130
Sundqvist Samu1056112
Forsström Sebastian 1064102
Minkkinen Kirill 105490
Junnilainen Akseli104264
Lahtinen Saku 83250
Rantanen Henri 90440
Kuusela Tuukka81230
Kataja Tony100330
Tuominen Ville 71120
Urama Okko31120
Siivonen Teemu 80220
Hyttinen Akseli 80226
Weckström Joonas80110
Hyvärinen Jimi 70110
Anttila Markus50110
Lankinen Matti 50112

C2 aluejatkosarja
PelaajaOMSPJ
Toivanen Nicklas172010305
Nevalainen Tomi 171315280
Ikonen Tuomas10168240
Sjöblom Antti17165214
Minkkinen Kirill 17116170
Sundqvist Samu15511162
Hyttinen Akseli 1548124
Peräsaari Paavo 47290
Lahtinen Saku 174590
Kuusela Tuukka104372
Forsström Sebastian 173362
Lankinen Matti 152352
Rantanen Henri 140550
Hyvärinen Jimi 140440
Kataja Tony152132
Junnilainen Akseli102130
Tuominen Ville 140332
Sivula Julius20222
Urama Okko41010
Weckström Joonas50110
Engström Jermias140002
Toivanen Mikael00002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Nevalainen Tomi 423629652
Toivanen Nicklas4242226414
Sjöblom Antti423215474
Sundqvist Samu4022244610
Ikonen Tuomas152011314
Minkkinen Kirill 401911300
Forsström Sebastian 421512276
Lahtinen Saku 36711180
Peräsaari Paavo 8106160
Hyttinen Akseli 345101512
Junnilainen Akseli2685136
Kuusela Tuukka2465114
Rantanen Henri 360990
Kataja Tony402684
Lankinen Matti 312576
Tuominen Ville 362468
Hyvärinen Jimi 310660
Urama Okko112132
Siivonen Teemu 350330
Sivula Julius130332
Weckström Joonas200220
Anttila Markus320110
Engström Jermias260002
Toivanen Mikael00002