Pelatut ottelut

10.3.2019 18:30
NST - A-pojat6 - 7 » 9.3.2019 18:00
SB Welhot - A-pojat7 - 4 »

Verkkokauppa

Yrityskausikortti naiset edustusNaisten edustusjoukkueen kausikortti kaudelle 2020-2021 yrityksen nimiin. KorttiLue lisää »

Joukkueen tilastot


Etelä-Suomen Alueliiga
PelaajaOMSPJ
Sundqvist Samu956110
Toivanen Nicklas991100
Nevalainen Tomi 95490
Luukkanen Onni 103580
Lankinen Matti 96060
Sjöblom Antti72350
Forsström Sebastian 91230
Hyttinen Akseli 100330
Kataja Tony101120
Tossavainen Niko 101120
Rantanen Henri 100220
Izueke Daniel 91010
Sundberg Otso 91010
Kaukovuo Tommi 31010
Siivonen Teemu 90110
Weckström Joonas90110

C2 Eliittijatkosarja
PelaajaOMSPJ
Sundqvist Samu151091910
Nevalainen Tomi 15135180
Toivanen Nicklas13107170
Sjöblom Antti15105150
Luukkanen Onni 142572
Hyttinen Akseli 1532510
Tossavainen Niko 153250
Forsström Sebastian 153258
Tuominen Ville 152352
Lahtinen Saku 141346
Engström Jermias131342
Lankinen Matti 152132
Hyvärinen Jimi 150330
Siivonen Teemu 111120
Sundberg Otso 111120
Ahola Jussi 41120
Rantanen Henri 90220
Weckström Joonas130110
Kataja Tony150002
Izueke Daniel 130002

C2 SM-karsinnat
PelaajaOMSPJ
Toivanen Nicklas773104
Sjöblom Antti75272
Hyttinen Akseli 72570
Lahtinen Saku 71670
Nevalainen Tomi 75160
Sundqvist Samu73362
Forsström Sebastian 73250
Tossavainen Niko 72130
Sundberg Otso 72130
Lankinen Matti 71232
Tuominen Ville 71124
Rantanen Henri 70220
Kataja Tony70114
Izueke Daniel 70002

C2 Kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Toivanen Nicklas695140
Nevalainen Tomi 674112
Sundqvist Samu62682
Sjöblom Antti45270
Hyttinen Akseli 44154
Forsström Sebastian 63250
Kataja Tony62134
Luukkanen Onni 61230
Tossavainen Niko 61120
Sundberg Otso 61122
Rantanen Henri 60222
Engström Jermias41010
Lahtinen Saku 60110
Siivonen Teemu 60110
Weckström Joonas60110
Hyvärinen Jimi 40110
Tuominen Ville 60004

C2 SM Play-off karsinnat
PelaajaOMSPJ
Hyttinen Akseli 11010
Tossavainen Niko 10110
Engström Jermias10002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Toivanen Nicklas363516514
Nevalainen Tomi 383014442
Sundqvist Samu3820244414
Sjöblom Antti342212342
Hyttinen Akseli 3710112114
Forsström Sebastian 38108188
Luukkanen Onni 31612182
Tossavainen Niko 3976130
Lankinen Matti 3893124
Lahtinen Saku 36210126
Sundberg Otso 345382
Rantanen Henri 330882
Tuominen Ville 3834710
Kataja Tony3833610
Engström Jermias342354
Siivonen Teemu 341340
Hyvärinen Jimi 370440
Weckström Joonas360330
Ahola Jussi 41120
Izueke Daniel 361014
Kaukovuo Tommi 31010