Pelatut ottelut

10.3.2019 18:30
NST - P21-pojat6 - 7 » 9.3.2019 18:00
SB Welhot - P21-pojat7 - 4 »

Verkkokauppa

Yrityskausikortti miehet edustusMiesten edustusjoukkueen kausikortti kaudelle 2021-2022 yrityksen nimiin. KorttiLue lisää »

Joukkueen tilastot


Etelä-Suomen Alueliiga
PelaajaOMSPJ
Sundqvist Samu956110
Toivanen Nicklas 991100
Nevalainen Tomi95490
Luukkanen Onni103580
Lankinen Matti96060
Sjöblom Antti72350
Forsström Sebastian91230
Hyttinen Akseli100330
Kataja Tony101120
Tossavainen Niko 101120
Rantanen Henri 100220
Izueke Daniel91010
Sundberg Otso 91010
Kaukovuo Tommi31010
Siivonen Teemu90110
Weckström Joonas90110

C2 Eliittijatkosarja
PelaajaOMSPJ
Sundqvist Samu151091910
Nevalainen Tomi15135180
Toivanen Nicklas 13107170
Sjöblom Antti15105150
Luukkanen Onni142572
Hyttinen Akseli1532510
Tossavainen Niko 153250
Forsström Sebastian153258
Tuominen Ville 152352
Lahtinen Saku141346
Engström Jermias131342
Lankinen Matti152132
Hyvärinen Jimi150330
Siivonen Teemu111120
Sundberg Otso 111120
Ahola Jussi 41120
Rantanen Henri 90220
Weckström Joonas130110
Kataja Tony150002
Izueke Daniel130002

C2 SM-karsinnat
PelaajaOMSPJ
Toivanen Nicklas 773104
Sjöblom Antti75272
Hyttinen Akseli72570
Lahtinen Saku71670
Nevalainen Tomi75160
Sundqvist Samu73362
Forsström Sebastian73250
Tossavainen Niko 72130
Sundberg Otso 72130
Lankinen Matti71232
Tuominen Ville 71124
Rantanen Henri 70220
Kataja Tony70114
Izueke Daniel70002

C2 Kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Toivanen Nicklas 695140
Nevalainen Tomi674112
Sundqvist Samu62682
Sjöblom Antti45270
Hyttinen Akseli44154
Forsström Sebastian63250
Kataja Tony62134
Luukkanen Onni61230
Tossavainen Niko 61120
Sundberg Otso 61122
Rantanen Henri 60222
Engström Jermias41010
Lahtinen Saku60110
Siivonen Teemu60110
Weckström Joonas60110
Hyvärinen Jimi40110
Tuominen Ville 60004

C2 SM Play-off karsinnat
PelaajaOMSPJ
Hyttinen Akseli11010
Tossavainen Niko 10110
Engström Jermias10002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Toivanen Nicklas 363516514
Nevalainen Tomi383014442
Sundqvist Samu3820244414
Sjöblom Antti342212342
Hyttinen Akseli3710112114
Forsström Sebastian38108188
Luukkanen Onni31612182
Tossavainen Niko 3976130
Lankinen Matti3893124
Lahtinen Saku36210126
Sundberg Otso 345382
Rantanen Henri 330882
Tuominen Ville 3834710
Kataja Tony3833610
Engström Jermias342354
Siivonen Teemu341340
Hyvärinen Jimi370440
Weckström Joonas360330
Ahola Jussi 41120
Izueke Daniel361014
Kaukovuo Tommi31010