Pelatut ottelut

10.3.2019 18:30
NST - A-pojat6 - 7 » 9.3.2019 18:00
SB Welhot - A-pojat7 - 4 »

Verkkokauppa

Kannatusjäsenyys yksityishenkilöSeuran kannatusjäsenyyys kaudelle 2020-2021. Kannatusjäsenenä tuet seuran toiminnanLue lisää »

Joukkueen tilastot


Etelä-Suomen Alueliiga
PelaajaOMSPJ
Ahola Jussi 65380
Sjöblom Antti65386
Luukkanen Onni 65276
Sundberg Otso 64044
Kaukovuo Tommi 61342
Hyttinen Akseli 62132
Lankinen Matti 62130
Rantanen Henri 41230
Lahtinen Saku 60332
Kataja Tony61120
Tuominen Ville 61124
Minkkinen Kirill 21120
Forsström Sebastian 60110
Tossavainen Niko 60002

C1 SM-karsinnat
PelaajaOMSPJ
Hyttinen Akseli 674118
Tossavainen Niko 64374
Luukkanen Onni 63256
Rantanen Henri 61450
Sundberg Otso 64040
Lankinen Matti 63144
Kaukovuo Tommi 62242
Sjöblom Antti51340
Ahola Jussi 42020
Lahtinen Saku 51120
Kataja Tony51120
Engström Jermias51122
Forsström Sebastian 60220
Minkkinen Kirill 10110
Tuominen Ville 60002
Toivanen Mikael60002

Etelä-Suomen aluejatkosarja
PelaajaOMSPJ
Minkkinen Kirill 964102
Luukkanen Onni 98190
Hyttinen Akseli 94590
Ahola Jussi 75380
Kaukovuo Tommi 94482
Sjöblom Antti94480
Lankinen Matti 93362
Sundberg Otso 93250
Rantanen Henri 92240
Engström Jermias72240
Tossavainen Niko 92138
Forsström Sebastian 91232
Tuominen Ville 90332
Nevalainen Tomi 32020
Siivonen Teemu 90110
Kataja Tony80114

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Hyttinen Akseli 2113102310
Luukkanen Onni 211652112
Sjöblom Antti201010206
Ahola Jussi 17126180
Kaukovuo Tommi 2179166
Sundberg Otso 21112134
Lankinen Matti 2185136
Minkkinen Kirill 1276132
Rantanen Henri 1948120
Tossavainen Niko 21641014
Engström Jermias143362
Forsström Sebastian 211562
Kataja Tony192354
Tuominen Ville 211458
Lahtinen Saku 111452
Nevalainen Tomi 32020
Siivonen Teemu 210110
Toivanen Mikael210002