Pelatut ottelut

10.3.2019 18:30
NST - A-pojat6 - 7 » 9.3.2019 18:00
SB Welhot - A-pojat7 - 4 »

Verkkokauppa

Kausikortti miehet edustus 20-21Kausikortti sisältää 11 runkosarjan ottelua sekä mahdolliset miesten edustusjoukkueenLue lisää »

Joukkueen tilastot


B SM-karsinnat
PelaajaOMSPJ
Lepistö Rasmus53472
Minkkinen Kirill 62462
Mantere Elias64044
Tossavainen Niko 63144
Luukkanen Onni 63148
Rodas Joel63032
Nevalainen Tomi 62130
Miikkulainen Elias61235
Pohjanväre Joona60330
Hyttinen Akseli 61122
Kainumaa Aapo 31120
Rantanen Henri 60110
Hyvärinen Jimi 60110
Sundberg Otso 60002

Etelä-Suomen Alueliiga
PelaajaOMSPJ
Hyttinen Akseli 885134
Minkkinen Kirill 103692
Luukkanen Onni 107182
Lankinen Matti 105272
Rantanen Henri 102570
Tossavainen Niko 102574
Lepistö Rasmus33360
Sundberg Otso 102352
Peräsaari Paavo 72352
Paldanius Joona 43140
Mantere Elias33030
Räsänen Roni 112130
Kainumaa Aapo 82130
Salo Jere 62136
Tamminen Joel 32130
Forsström Sebastian 91232
Leppäkorpi Miko31230
Sundqvist Samu32020
Nevalainen Tomi 61120
Vallenius Matias 110110
Siivonen Teemu 110110
Lahtinen Saku 80110
Miikkulainen Elias30110

Etelä-Suomen Ylempi jatkosarja
PelaajaOMSPJ
Luukkanen Onni 14814226
Peräsaari Paavo 11109190
Minkkinen Kirill 14106166
Tossavainen Niko 12104144
Hyttinen Akseli 1074119
Forsström Sebastian 144592
Lankinen Matti 144264
Sundqvist Samu84262
Rantanen Henri 142460
Nevalainen Tomi 82462
Salo Jere 1431413
Siivonen Teemu 132130
Mantere Elias12130
Sundberg Otso 120338
Leppäkorpi Miko12020
Räsänen Roni 141124
Kainumaa Aapo 81122
Vallenius Matias 140110
Lahtinen Saku 70002

ES Jatkokarsina
PelaajaOMSPJ
Peräsaari Paavo 12022
Minkkinen Kirill 11010
Tossavainen Niko 11010
Siivonen Teemu 10110
Hyttinen Akseli 10110
Lankinen Matti 10110
Luukkanen Onni 10110
Salo Jere 10004

Etelä-Suomen Aluesarja
PelaajaOMSPJ
Hyttinen Akseli 56176
Luukkanen Onni 55162
Minkkinen Kirill 52462
Mantere Elias23140
Tossavainen Niko 52242
Nevalainen Tomi 51234
Rodas Joel21230
Lahtinen Saku 51120
Lepistö Rasmus11120
Pohjanväre Joona30220
Räsänen Roni 51010
Sundberg Otso 51010
Forsström Sebastian 51012
Hyvärinen Jimi 50110
Salo Jere 40110
Lankinen Matti 30110
Rantanen Henri 30112

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Luukkanen Onni 3623184118
Minkkinen Kirill 3618203812
Hyttinen Akseli 3022123421
Tossavainen Niko 3418123014
Peräsaari Paavo 191412264
Lankinen Matti 3196156
Lepistö Rasmus978152
Rantanen Henri 34411152
Mantere Elias12122144
Nevalainen Tomi 2568146
Forsström Sebastian 3567136
Sundberg Otso 3436912
Sundqvist Samu116282
Salo Jere 3053823
Kainumaa Aapo 244372
Räsänen Roni 344264
Rodas Joel94262
Leppäkorpi Miko43250
Siivonen Teemu 362350
Pohjanväre Joona110550
Paldanius Joona 73140
Miikkulainen Elias131345
Tamminen Joel 52130
Lahtinen Saku 211232
Vallenius Matias 370220
Hyvärinen Jimi 110220