Pelatut ottelut

10.3.2019 18:30
NST - P21-pojat6 - 7 » 9.3.2019 18:00
SB Welhot - P21-pojat7 - 4 »

Verkkokauppa

Kannatusjäsenyys yritysKannatusjäsenyys yritykselle. Sisältää kausikortin sekä bannerin seuran nettisivuilleLue lisää »

Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Luukkanen Onni54266
Rajajärvi Miiko55050
Tossavainen Niko 51342
Minkkinen Kirill 40440
Paldanius Joona 42020
Nevalainen Tomi42020
Räsänen Roni41010
Metsola Aleksi21014
Ahola Jussi 11010
Lahtinen Saku50110
Lankinen Matti50110
Hyttinen Akseli40112
Peräsaari Paavo10110
Izueke Daniel50006
Kainumaa Aapo30002

B SM-karsinnat
PelaajaOMSPJ
Minkkinen Kirill 64374
Paldanius Joona 65162
Tossavainen Niko 63250
Nevalainen Tomi63140
Metsola Aleksi63140
Hyttinen Akseli53140
Luukkanen Onni60444
Rajajärvi Miiko62130
Izueke Daniel61120
Lankinen Matti61122
Rantanen Henri 60110
Forsström Sebastian60110
Vallenius Matias60002
Räsänen Roni60002

Esikarsinta
PelaajaOMSPJ
Tossavainen Niko 34482
Luukkanen Onni34150
Rajajärvi Miiko33250
Metsola Aleksi32350
Minkkinen Kirill 32240
Hyttinen Akseli32130
Paldanius Joona 32020
Kainumaa Aapo31122
Rantanen Henri 30222
Forsström Sebastian31012
Nevalainen Tomi30110
Siivonen Teemu30002
Räsänen Roni30002

B-pojat 1-divisioona
PelaajaOMSPJ
Tossavainen Niko 2117112841
Luukkanen Onni1810182817
Hyttinen Akseli1712132529
Minkkinen Kirill 201862414
Rajajärvi Miiko21176234
Paldanius Joona 211361910
Lahtinen Saku1866124
Haapalainen Anton1548120
Metsola Aleksi185496
Nevalainen Tomi173580
Rantanen Henri 191670
Sundberg Otso 213258
Siivonen Teemu212350
Kainumaa Aapo141234
Räsänen Roni151128
Izueke Daniel110224
Salo Jere181018
Vallenius Matias190110
Forsström Sebastian190116
Tamminen Joel 30110
Lankinen Matti40002
Hannula Jere20002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Tossavainen Niko 3525204545
Luukkanen Onni3218254327
Minkkinen Kirill 3324153918
Rajajärvi Miiko35279364
Hyttinen Akseli2917163331
Paldanius Joona 342272912
Metsola Aleksi291181910
Nevalainen Tomi3087150
Lahtinen Saku3267134
Haapalainen Anton1548120
Rantanen Henri 3219102
Sundberg Otso 353258
Siivonen Teemu342352
Kainumaa Aapo262358
Izueke Daniel2513410
Räsänen Roni2821312
Forsström Sebastian331238
Lankinen Matti181234
Salo Jere181018
Ahola Jussi 41010
Vallenius Matias330112
Tamminen Joel 40110
Peräsaari Paavo10110
Hannula Jere20002