Tulevat ottelut

31.10.2014 19:00
Miehet edustus - HYUS Ottelupaikka » 8.11.2014 17:00
Tiikerit II - Miehet edustus Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

25.10.2014 17:00
Rangers - Naiset3 - 0 » 25.10.2014 14:00
Naiset - SB-Pro II2 - 2 »

YouTube

LoSB Tube

Kuvapankki

LoSB Kuvapankki

Uutiset

M1: Päänahka jatkoajalla (25.10.2014 )
Miesten Edustusjoukkue voitti jatkoajalla Indians II:n maalein 7-6.

M1: Tappio ja voitto vierasotteluista (18.10.2014 )
Miesten Edustusjoukkue otti kauden ensimmäisen tappion viime sunnuntaina FBC Raseborgin vieraana maalein 9-4. Takaisin voittokantaan palattiin eilen Hangossa, kun..

M1: Voitto kauden avauspelistä (03.10.2014 )
Miesten Edustusjoukkue voitti Matinkylän jatkoajalla jännittävässä kauden avauksessa maalein 6-5. Kuvia ottelusta löytyy täältä.

M1: Selvä voitto Granista (05.03.2014 )
Miesten Edustusjoukkue voitti kauden viimeisessä kotiottelussa GrIFK:n selvästi numeroin 12-2. Kuvia ottelusta löytyy täältä.

M1: Jokerit vei voiton (12.02.2014 )
Miesten Edustusjoukkue käväisi viemässä sarjapisteet Jokereille maalein 8-6.

04.02.2014  M1: HIFK nousi tasapeliin
31.01.2014  M1: Pisteet jäivät Tikkurilaan
25.01.2014  M1: Ikhtys kaatui Myllypurossa
18.01.2014  M1: Agentit nousivat voittoon



Tulevat ottelut

31.10.2014 19:00 Miehet edustus - HYUS Paikka »
01.11.2014 10:00 Huuru - Loimu Paikka »
01.11.2014 10:00 Loiske Thunder - LoSB Reds E03-Pojat Paikka »
01.11.2014 12:00 LoSB Reds E03-Pojat - Tiikerit Black Paikka »
01.11.2014 18:00 Loimu - HoHi Paikka »
02.11.2014 9:00 SB Vantaa - D-tytöt Paikka »
02.11.2014 11:00 Indians - D-tytöt Paikka »
02.11.2014 12:00 M-team - D-tytöt Paikka »
02.11.2014 15:00 Grifk - D-tytöt Paikka »
04.11.2014 19:30 D02-pojat - SB Vantaa Jyrät Paikka »
05.11.2014 18:30 C99 Akatemia - VSS Paikka »
08.11.2014 9:00 D01-pojat Flame - SB-Pro Flames Paikka »
08.11.2014 14:00 D01-pojat Flame - Loiske Shine Paikka »
08.11.2014 14:00 D-tytöt - ÅIF II Paikka »
08.11.2014 15:00 D01-Pojat Fire - VSS Black Paikka »
08.11.2014 16:00 SSV - D-tytöt Paikka »
08.11.2014 17:00 Tiikerit II - Miehet edustus Paikka »
08.11.2014 20:00 D01-Pojat Fire - GrIFK Green Paikka »
09.11.2014 16:00 Erä Tähdet - F06-pojat Paikka »
09.11.2014 17:00 F06-pojat - MeNo Paikka »