Tulevat ottelut

3.10.2014 19:00
Miehet edustus - Matinkylä Ottelupaikka » 10.10.2014 19:00
FBC Raseborg - Miehet edustus Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

7.9.2014 16:30
Naiset - Ä-lasti0 - 4 » 7.9.2014 13:30
Naiset - SB-Pro TSM1 - 5 »

YouTube

LoSB Tube

Kuvapankki

LoSB Kuvapankki

Uutiset

M1: Selvä voitto Granista (05.03.2014 )
Miesten Edustusjoukkue voitti kauden viimeisessä kotiottelussa GrIFK:n selvästi numeroin 12-2. Kuvia ottelusta löytyy täältä.

M1: Jokerit vei voiton (12.02.2014 )
Miesten Edustusjoukkue käväisi viemässä sarjapisteet Jokereille maalein 8-6.

M1: HIFK nousi tasapeliin (04.02.2014 )
Miesten Edustusjoukkue ja HIFK tasasivat pisteet numeroin 6-6 Tennarissa pelatussa ottelussa. Kuvia ottelusta löytyy täältä.

M1: Pisteet jäivät Tikkurilaan (31.01.2014 )
Miesten Edustusjoukkue kävi häviämässä Tikkurilan Tiikereille numeroin 11-5. Kuvia ottelusta löytyy täältä.

M1: Ikhtys kaatui Myllypurossa (25.01.2014 )
Miesten Edustusjoukkue kävi hakemassa sarjapisteet Myllypurosta. IKHTYS kaatui numeroin 2-4 perjantaina pelatussa ottelussa.

18.01.2014  M1: Agentit nousivat voittoon
10.01.2014  M1: Miehet olivat yllättää Smurffit
14.12.2013  M1: Voitto paikallisderbyssä.
05.12.2013  M1: Greasers voittoon Tennarissa



Tulevat ottelut

17.09.2014 19:00 Tiikerit B Edustus - B-pojat I Paikka »
18.09.2014 19:00 M-Team B - B-pojat I Paikka »
23.09.2014 20:15 SC Urbans B - B-pojat I Paikka »
27.09.2014 18:00 B-pojat I - Mikkelin Hatsina B Paikka »
27.09.2014 20:00 FS Masters/Ulbroka U17 (LAT) - B-pojat I Paikka »
28.09.2014 10:55 B-pojat I - SB Vantaa B Paikka »
03.10.2014 19:00 Miehet edustus - Matinkylä Paikka »
04.10.2014 11:00 Indians II - B-tytöt Paikka »
05.10.2014 10:00 B-pojat II - Kirkkonummi Rangers B Paikka »
05.10.2014 12:00 Indians B II - B-pojat II Paikka »
05.10.2014 12:00 D-tytöt - Indians II Paikka »
05.10.2014 14:00 B-pojat I - Indians B Edustus Paikka »
05.10.2014 16:00 Jokerit B Edustus - B-pojat I Paikka »
05.10.2014 16:00 Rangers - D-tytöt Paikka »
10.10.2014 19:00 FBC Raseborg - Miehet edustus Paikka »
11.10.2014 10:00 ON7 - Loimu Paikka »
11.10.2014 12:00 Loimu - EX-Jakis Paikka »
12.10.2014 10:00 B-pojat I - Loiske B Kobrat Paikka »
12.10.2014 13:00 TU B - B-pojat I Paikka »
12.10.2014 15:00 B-pojat II - Esport Oilers B Paikka »