Tulevat ottelut

23.10.2019 18:30
Naiset - Steelers Ottelupaikka » 25.10.2019 18:30
Miehet edustus - PSS Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

12.10.2019 15:30
Blackbirds - Miehet edustus3 - 2 » 12.10.2019 15:00
Naiset - Welhot2 - 6 »

Mainos_pelaajat2.JPGMainos_kerhot.JPGuudet_joukkueet_19-202.JPG

Uutiset

Edustusjoukkueiden kausikortit (10.10.2019)
Edustusjoukkueiden kausikortteja saa ostaa lipunmyynnistä sekä ennakkoon toimistolta. - Kausikortti aikuiset 45 euroa - Kausikortti lapset 30 euroa Yksittäinen..

Pojat 2011-2012 ja Tytöt 2007-2010 (29.07.2019)
Uusia joukkueita - Pojat 2011-2012 syntyneet - Tytöt 2007-2010 syntyneet Molemmat ryhmät toistaiseksi samalla vuorolla. Jaetaan tarvittaessa sali puoliksi tytöt/pojat..

Ilmoittautuminen auki salibandykerhoihin (29.07.2019)
Syksyn salibandykerhot käynnistyvät lauantaina 7.9. Kerhopaikkoina tutut Tennari tai Harjun koulu. Tarkempi info ja ilmoittautumislomake löytyy tästä.




Tulevat ottelut

20.10.2019 14:00Oilers Loiske - LoSB 04-pojat Paikka »
23.10.2019 18:30Naiset - SteelersPaikka »
25.10.2019 18:30Miehet edustus - PSSPaikka »
26.10.2019 12:00LoSB 04-pojat - AxiA
26.10.2019 14:00EräViikingit Itä - LoSB 04-pojat
26.10.2019 16:00Icehearts - C/B-tytötPaikka »
26.10.2019 18:00PSS/Light Iron - C/B-tytötPaikka »
27.10.2019 10:00EräViikingitAkatemia - C/B-tytötPaikka »
27.10.2019 12:00B-pojat - GrIFK NGPaikka »
27.10.2019 12:00SB Vantaa - C/B-tytötPaikka »
27.10.2019 15:00SCH - B-pojatPaikka »
29.10.2019 18:30Naiset - PirkatPaikka »
02.11.2019 12:00Pirkat - NaisetPaikka »
02.11.2019 12:00B-pojat - RangersPaikka »
02.11.2019 14:00Tiikerit Oranssi - 07-pojatPaikka »
02.11.2019 15:00Oilers Akatemia - B-pojatPaikka »
02.11.2019 19:0007-pojat - VSS GreenPaikka »
03.11.2019 11:00PSS Keltainen - C/B-tytötPaikka »
03.11.2019 12:00LoSB 04-pojat - GrIFKPaikka »
03.11.2019 13:00VSS - C/B-tytötPaikka »
03.11.2019 14:00LoSB 04-pojat - Oilers LoiskePaikka »
06.11.2019 18:30Naiset - FBC LoistoPaikka »
08.11.2019 18:30Miehet edustus - AC HaKiPaikka »
10.11.2019 10:00C/B-tytöt - TUPaikka »
10.11.2019 10:00EräViikingit North - 07-pojatPaikka »
10.11.2019 12:00Oilers Fighters - 07-pojatPaikka »
10.11.2019 13:00C/B-tytöt - RangersPaikka »
15.11.2019 19:30Hawks - Miehet edustusPaikka »
16.11.2019 9:00GrIFK NG - B-pojatPaikka »
16.11.2019 12:00B-pojat - SCHPaikka »
16.11.2019 15:00Naiset - NSTPaikka »
17.11.2019 15:00Naiset - O2Paikka »
23.11.2019 15:00Steelers - NaisetPaikka »
23.11.2019 15:0007-pojat - SB- ProPaikka »
23.11.2019 18:0007-pojat - Tiikerit OranssiPaikka »
24.11.2019 12:00SB Vantaa - C/B-tytötPaikka »
24.11.2019 15:00EräViikingitAkatemia - C/B-tytötPaikka »
24.11.2019 19:00GrIFK - Miehet edustusPaikka »
29.11.2019 18:30Miehet edustus - HIFKPaikka »
06.12.2019 19:30SBS Kings - Miehet edustusPaikka »
07.12.2019 14:00VSS Green - 07-pojatPaikka »
07.12.2019 17:0007-pojat - EräViikingit NorthPaikka »
13.12.2019 18:30Miehet edustus - M-TeamPaikka »
14.12.2019 10:00C/B-tytöt - ÅIFPaikka »
14.12.2019 18:00C/B-tytöt - OilersPaikka »
18.12.2019 18:30Naiset - ÅIFPaikka »
22.12.2019 15:00Naiset - WelhotPaikka »
05.01.2020 18:00NST - NaisetPaikka »
10.01.2020 18:30Miehet edustus - S.S. StormPaikka »
11.01.2020 18:30FBC Loisto - NaisetPaikka »