Tulevat ottelut

14.12.2018 18:30
Miehet edustus - SB Vantaa Ottelupaikka » 16.12.2018 18:00
Naiset - Hatsina Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

8.12.2018
D-tytöt - Sb Pro6 - 3 » 8.12.2018
D-tytöt - Rangers3 - 3 »

FIRMALIIGA 2009, TENNARIN PALLOILUHALLI
 
Firmaliiga 2009, LOHKO A                                
 

Joukkue                         OT    V   T   H     Maaliero   P

Opettajat
                   12   8   2   2     51 - 27   18
Sappi Kirkniemi 
          12   7   1   4     47 - 33   15
Itella Oyj                        
12   6   2   4      45 - 31   14
Vappulan Metalli
         12   5   3   4     37 - 45   13


Lohjan Kumi ja Matto   12   5   3   4     46 - 35   13
Lohjan Sähkö                
12   4   1   7      27 - 41    9
Cencorp                         
12   0   2  10     25 - 65    2

 

 

Huom. Vappulan Metalli ja Lohjan Kumi ja Matto päätyivät alkusarjassa tasapisteisiin, joten joukkueiden keskinäiset ottelut ratkaisivat sijoitukset. 

 

 

 

Firmaliiga 2009, LOHKO B


Joukkue                    OT   V   T   H    Maaliero  P

 
Pipariritarit              12    8  3  1      40 - 15    19
Pelimannet            12   6  4  2     40 - 33   16
Team Blitzkrieg     12    4  2  6    29 - 26   10
PP-Auto                12    3  2  7    25 - 48    8
Finnforest             12    2  3  7    31 - 43    7
 
 
 
HUOM. PELIAJAT MUUTTUNEET TI 12.5
 
 
 
Ke 22.4 LOHKO A
klo 17.00 Lohjan Sähkö-Itella Oyj                1-0
klo 17.30 Lohjan Kumi ja Matto-Cencorp       5-1
klo 18.00 Sappi Kirkniemi-Lohjan Sähkö         3-0
klo 18.30 Itella Oyj-Lohjan Kumi ja Matto      2-2
klo 19.00 Cencorp-Sappi Kirkniemi                2-9
Ke 22.4 LOHKO B
klo 19.30 Pipariritarit-PP-Auto                     6-0
klo 20.00 Team Blitzkrieg-Pelimannet            2-3
klo 20.30 Finnforest-Pipariritarit                   0-4
klo 21.00 PP-Auto-Pelimannet                     3-3
klo 21.30 Team Blitzkrieg-Finnforest             8-3
 
Pe 24.4  LOHKO A
klo 17.00 Vappulan Metalli-Cencorp               5-3
klo 17.30 Opettajat-Sappi Kirkniemi               6-3
klo 18.00 Itella Oyj-Vappulan Metalli              6-1
klo 18.30 Cencorp-Opettajat                           2-6
klo 19.00 Sappi Kirkniemi-Itella Oyj                5-2
Pe 24.4  LOHKO B
klo 19.30 Team Blitzkrieg-PP-Auto                 3-1
klo 20.00 Pipariritarit-Pelimannet                   2-2
klo 20.30 PP-Auto-Finnforest                        3-3
klo 21.00 Pipariritarit-Team Blitzkrieg              3-1
klo 21.30 Pelimannet-Finnforest                     4-2

Ti 28.4  LOHKO B
klo 17.00 Team Blitzkrieg-PP-Auto                  2-4            
klo 17.30 Pelimannet-Pipariritarit                     3-2
klo 18.00 Team Blitzkrieg-Finnforest                3-0
klo 18.30 Pelimannet-PP-Auto                        7-0
klo 19.00 Pipariritarit-Finnforest                      5-1
Ti 28.4  LOHKO A
klo 19.30 Sappi Kirkniemi-Lohjan Kumi ja Matto  4-3
klo 20.00 Lohjan Sähkö-Opettajat                   1-6
klo 20.30 Vappulan Metalli-Sappi Kirkniemi         2-1
klo 21.00 Lohjan Kumi ja Matto-Lohjan Sähkö    2-3
klo 21.30 Opettajat-Vappulan Metalli               1-1

Ke 29.4  LOHKO A
klo 17.00 Lohjan Sähkö-Vappulan Metalli          2-3
klo 17.30 Itella Oyj-Cencorp                           5-2                        
klo 18.00 Opettajat-Lohjan Sähkö                   4-3
klo 18.30 Vappulan Metalli-Itella Oyj                2-5
klo 19.00 Lohjan Kumi ja Matto-Opettajat         6-3
Ke 29.4  LOHKO B
klo 19.30 Finnforest-Team Blitzkrieg                1-2
klo 20.00 Pipariritarit-PP-Auto                        5-3
klo 20.30 Finnforest-Pelimannet                      2-6
klo 21.00 Pelimannet-PP-Auto                        2-6
klo 21.30 Team Blitzkrieg-Pipariritarit               1-1
Ti 5.5  LOHKO A
klo 17.00 Sappi Kirkniemi-Cencorp                  7-2
klo 17.30 Itella Oyj-Lohjan Sähkö                   5-0
klo 18.00 Sappi Kirkniemi-Opettajat                3-2
klo 18.30 Cencorp-Lohjan Sähkö                    1-4                  
klo 19.00 Itella Oyj-Opettajat                        5-5
Ti 5.5  LOHKO B
klo 19.30 Pipariritarit-Finnforest                     3-3
klo 20.00 PP-Auto-Team Blitzkrieg                  3-2
klo 20.30 Pipariritarit-Pelimannet                    5-0
klo 21.00 Finnforest-PP-Auto                         8-1
klo 21.30 Pelimannet-Team Blitzkrieg               4-3

Ke 6.5  LOHKO B
klo 17.00 PP-Auto-Finnforest                          0-4
klo 17.30 Team Blitzkrieg-Pipariritarit               0-1
klo 18.00 Finnforest-Pelimannet                      4-4
klo 18.30 Pipariritarit-PP-Auto                        3-1
klo 19.00 Pelimannet-Team Blitzkrieg               2-2
KE 6.5 LOHKO A
klo 19.30 Vappulan Metalli-Sappi Kirkniemi         2-2
klo 20.00 Lohjan Kumi ja Matto-Cencorp           4-4
klo 20.30 Vappulan Metalli-Opettajat               0-6
klo 21.00 Lohjan Kumi ja Matto-Sappi Kirkniemi  7-1
klo 21.30 Cencorp-Opettajat                          0-5
 
Pe 8.5  LOHKO A
klo 17.00 Cencorp-Lohjan Sähkö                       2-2
klo 17.30 Opettajat-Itella Oyj                           5-3
klo 18.00 Vappulan Metall-Lohjan Sähkö             4-7
klo 18.30 Itella Oyj-Cencorp                             5-1
klo 19.00 Opettajat-Lohjan Kumi ja Matto           2-0
klo 19.30 Cencorp-Vappulan Metalli                   5-8
klo 20.15 Vappulan Metalli-Lohjan Kumi ja Matto  6-4
 
HUOM. PELIAJAT MUUTTUNEET TI 12.5
 
Ti 12.5  LOHKO B
klo 17.00 B1-B4, Pipariritarit-PP-Auto                 2-1
klo 17.30 B2-B3, Pelimannet-Team Blitzkrieg        3-1
klo 18.00 B1-B4, Pipariritarit-PP-Auto                 2-2
klo 18.30 B2-B3, Pelimannet-Team Blitzkrieg        2-0
TI 12.5 LOHKO A
klo 19.00 Lohjan Kumi ja Matto-Lohjan Sähkö      4-2
klo 19.30 Sappi Kirkniemi-Itella Oyj                    2-3
klo 20.15 Itella Oyj-Lohjan Kumi ja Matto            4-5
klo 20.45 Lohjan Sähkö-Sappi Kirkniemi               2-7
klo 21.15 Vappulan Metalli- Lohjan Kumi ja Matto  3-3
 
Ke 13.5  LOHKO A
klo 17.00 A7-A6, Cencorp-Lohjan Sähkö            2-3
klo 17.30 A1-A4, Opettajat-Vappulan Metalli      3-2
klo 18.00 A7-A5, Cencorp-Lohjan Kumi ja Matto  2-4
klo 18.30 A2-A3, Sappi Kirkniemi-Itella Oyj         4-3 RL
klo 19.00 A6-A5,Lohjan Sähkö-Lohjan Kumi ja Matto 2-3
klo 19.30 Vappulan Metalli-Itella Oyj                  3-4        
klo 20.00 Opettajat - Sappi Kirkniemi                 2-4
klo 20.30 Team Blitzkrieg-PP-Auto                     4-5
klo 21.00  Pipariritarit-Pelimannet                      2-1