Pelatut ottelut

15.12.2019 15:00
PSS/Light Iron - C/B-tytöt2 - 8 » 15.12.2019 13:00
Rangers - C/B-tytöt6 - 2 »

Verkkokauppa

Kannatusjäsenyys yritysKannatusjäsenyys yritykselle. Sisältää kausikortin sekä bannerin seuran nettisivuilleLue lisää »

Joukkueen tilastot


SSBL ES C-tytöt kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Sundqvist Ella102082812
Lahtinen Silja121312250
Mäkelä Aurora1097160
Isometsä Aada6123150
Louhi Emma1258130
Jääskeläinen Jenni1055102
Valkoniemi Nella 1246100
Björkroth Rosa82790
Harju Vilma104260
Jantunen Elina 100660
Sivula Maisa65050
Pajari Senja 103140
Heikkilä Jenna40220
Mäkelä Ilona 10220
Höynälä Taika101010
Helvelahti Aava40110

Häme Cup
PelaajaOMSPJ
Mäkelä Aurora47070
Lahtinen Silja44262
Sundqvist Ella43030
Isometsä Aada41232
Björkroth Rosa40330
Jääskeläinen Jenni42020
Louhi Emma41120
Sivula Maisa41120
Heikkilä Jenna40110
Jantunen Elina 40110
Harju Vilma40110
Höynälä Taika40110

SSBL C-tytöt pudotuspelikarsinnat
PelaajaOMSPJ
Isometsä Aada35270
Mäkelä Aurora33360
Björkroth Rosa30440
Valkoniemi Nella 32020
Jääskeläinen Jenni31120
Lahtinen Silja31120
Jantunen Elina 31010
Louhi Emma31010
Heikkilä Jenna30110
Höynälä Taika30110
Sivula Maisa30110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Lahtinen Silja252321442
Sundqvist Ella233194012
Mäkelä Aurora232614400
Isometsä Aada192712392
Björkroth Rosa21720270
Louhi Emma251211230
Jääskeläinen Jenni23910192
Valkoniemi Nella 2179160
Sivula Maisa19104142
Jantunen Elina 23211130
Harju Vilma2356110
Pajari Senja 177180
Höynälä Taika211670
Heikkilä Jenna120440
Mäkelä Ilona 10220
Helvelahti Aava80110
Kainua Pinja 60110