Pelatut ottelut

13.3.2021 15:00
Steelers - Naiset8 - 1 » 11.3.2021 18:30
Naiset - Steelers4 - 5 »

Verkkokauppa

Ottelulehtisen mainos miehet edustusJokaisessa kotiottelussa lipunmyynnin yhteydessä katsojille jaetaan ottelulehtinenLue lisää »

Joukkueen tilastot


Salibandyliiga NLB
PelaajaOMSPJ
Saarinen Tuisku 15104142
Laaksonen Elina 1867132
Lonka Hanna 16741112
Eskonen Julia 150111110
Johansson Cecilia 185498
Manninen Tilda 148080
Valkoniemi Janna 112570
Mäkelä Ilona 162462
Garton Katja 183252
Collin Silja 153140
Jordman Paula 171012
Pajari Senja 171014
Helvelahti Aava 51010
Björkroth Rosa 170110
Mäkelä Sinna 30110
Joensuu Eeva 170002
Eskelinen Mia 130002

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Laaksonen Elina 35270
Saarinen Tuisku 33470
Valkoniemi Janna 31230
Johansson Cecilia 31230
Jordman Peppi 31120
Garton Katja 21120
Lonka Hanna 11010
Björkroth Rosa 30110

F-liiga karsinta
PelaajaOMSPJ
Lonka Hanna 45382
Eskonen Julia 32570
Manninen Tilda 53250
Laaksonen Elina 53030
Pajari Senja 51120
Eskelinen Mia 31120
Saarinen Tuisku 40220
Jordman Paula 51010
Joensuu Eeva 51012
Mäkelä Ilona 50110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Laaksonen Elina 26149232
Saarinen Tuisku 221310232
Lonka Hanna 211372014
Eskonen Julia 202161810
Manninen Tilda 19112130
Johansson Cecilia 2166128
Valkoniemi Janna 1437100
Garton Katja 204372
Mäkelä Ilona 222572
Collin Silja 223140
Pajari Senja 232134
Jordman Paula 252022
Jordman Peppi 211120
Eskelinen Mia 191122
Björkroth Rosa 230220
Joensuu Eeva 221014
Helvelahti Aava 61010
Mäkelä Sinna 30110