Tulevat ottelut

30.1.2021 14:00
Saipa - Naiset Ottelupaikka » 13.2.2021 15:00
O2 - Naiset

Pelatut ottelut

24.1.2021 16:00
Naiset - Saipa1 - 7 » 23.1.2021 16:00
Naiset - Welhot2 - 13 »

Verkkokauppa

Kannatusjäsenyys yksityishenkilöSeuran kannatusjäsenyyys kaudelle 2020-2021. Kannatusjäsenenä tuet seuran toiminnanLue lisää »

Joukkueen tilastot


Salibandyliiga NLB
PelaajaOMSPJ
Saarinen Tuisku 1393122
Eskonen Julia 13011114
Lonka Hanna 15731012
Laaksonen Elina 1646102
Johansson Cecilia 165388
Manninen Tilda 137070
Valkoniemi Janna 112570
Garton Katja 163252
Mäkelä Ilona 142352
Collin Silja 132130
Jordman Paula 151010
Pajari Senja 151014
Helvelahti Aava 51010
Björkroth Rosa 160110
Mäkelä Sinna 30110
Joensuu Eeva 160002
Eskelinen Mia 120002

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Laaksonen Elina 35270
Saarinen Tuisku 33470
Valkoniemi Janna 31230
Johansson Cecilia 31230
Jordman Peppi 31120
Garton Katja 21120
Lonka Hanna 11010
Björkroth Rosa 30110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Saarinen Tuisku 16127192
Laaksonen Elina 1998172
Lonka Hanna 16831112
Johansson Cecilia 1965118
Eskonen Julia 15011114
Valkoniemi Janna 1437100
Manninen Tilda 137070
Garton Katja 184372
Mäkelä Ilona 152352
Collin Silja 152130
Jordman Peppi 191120
Björkroth Rosa 190220
Jordman Paula 181010
Pajari Senja 161014
Helvelahti Aava 61010
Mäkelä Sinna 30110
Joensuu Eeva 160002
Eskelinen Mia 150002