Pelatut ottelut

12.8.2020
Naiset - C-tytöt10 - 0 » 8.3.2020 17:00
NST - Naiset5 - 1 »

Verkkokauppa

Kausikortti naiset edustus 20-21Kausikortti sisältää 10 runkosarjan ottelua sekä mahdolliset naisten edustusjoukkueenLue lisää »

Joukkueen tilastot


2.divisioona
PelaajaOMSPJ
Kaukojärvi Tiia ( C )19207272
Mäkelä Taru211111220
Saarni Maria191110216
Pisteri Nina2187152
Dahlman Jonna1983118
Vahtera Meri2135812
Kilpiäinen Mira "A"213362
Saarinen Jasmin182460
Moilanen Neea185050
Ilves Saija213252
Salmi Riikka152350
Roine Ella210448
Roine Saila171120
Westerlund Jenni190110
Hiihtola Hanna80112

YleX-Cup
PelaajaOMSPJ
Mäkelä Taru34150
Pisteri Nina40330
Kaukojärvi Tiia ( C )42020
Saarni Maria41124
Moilanen Neea41120
Salmi Riikka41010
Kilpiäinen Mira "A"41010
Roine Ella40112
Dahlman Jonna40110
Ilves Saija40110

2.divisioona jatkosarja
PelaajaOMSPJ
Mäkelä Taru53470
Kaukojärvi Tiia ( C )55050
Saarni Maria54042
Vahtera Meri51340
Kilpiäinen Mira "A"52022
Pisteri Nina50220
Roine Saila50110
Dahlman Jonna50002
Westerlund Jenni50002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Kaukojärvi Tiia ( C )28277342
Mäkelä Taru291816340
Saarni Maria2816112712
Pisteri Nina30812202
Dahlman Jonna28841210
Vahtera Meri30481212
Kilpiäinen Mira "A"306394
Moilanen Neea276170
Ilves Saija303362
Salmi Riikka243360
Saarinen Jasmin252460
Roine Ella3005510
Roine Saila221230
Westerlund Jenni240112
Hiihtola Hanna150112