Pelatut ottelut

12.8.2020
Naiset - C-tytöt10 - 0 » 8.3.2020 17:00
NST - Naiset5 - 1 »

Verkkokauppa

Kausikortti naiset edustus 20-21Kausikortti sisältää 10 runkosarjan ottelua sekä mahdolliset naisten edustusjoukkueenLue lisää »

Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Paananen Emmi56280
Kaukojärvi Tiia ( C )54260
Eskonen Julia52350
Österman Susanna42130
Saarinen Tuisku 50330
Takkavuori Veera (A)50330
Leppäkorpi Tiia40330
Helvelahti Helmi42020
Härkönen Nea41010
Laaksonen Elina 31010
Roine Ella31010
Lonka Hanna 50002

Suomen Cup
PelaajaOMSPJ
Kaukojärvi Tiia ( C )45160
Helvelahti Helmi43030
Österman Susanna43030
Eskonen Julia42130
Paananen Emmi41230
Härkönen Nea41230
Laaksonen Elina 40330
Lonka Hanna 41120
Alen Sini21010
Leppäkorpi Tiia40112
Takkavuori Veera (A)40112
Lahtiluoma Julia40110

1.div. karsinta
PelaajaOMSPJ
Kaukojärvi Tiia ( C )34260
Österman Susanna23250
Takkavuori Veera (A)30552
Lonka Hanna 34042
Lahtiluoma Julia31230
Paananen Emmi32020
Saarinen Tuisku 30220
Dahlman Jonna31010
Laaksonen Elina 21010
Härkönen Nea20110
Fräntilä Jade20110
Helvelahti Helmi30002
Eskonen Julia30002
Moilanen Neea30002

1.divisioona, 1.lohko
PelaajaOMSPJ
Kaukojärvi Tiia ( C )17176238
Österman Susanna15811194
Takkavuori Veera (A)172792
Lonka Hanna 126176
Eskonen Julia184370
Helvelahti Helmi1624614
Fräntilä Jade103250
Saarinen Tuisku 181342
Paananen Emmi163032
Perho Eeva-Maija (F)43030
Lahtiluoma Julia170334
Mäkelä Kaisu (F)22020
Laaksonen Elina 151120
Rainio Anni (F)20220
Ekman Karen (F)41016
Alen Mia (F)11010
Dahlman Jonna11010
Kantokorpi Kaisa (F)11012
Härkönen Nea160114
Leussu Miina (F)40114
Meurman Sara (F)40112
Kuure Salla20110
Lönnqvist Mira (F)20110
Suni Essi (F)30002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Kaukojärvi Tiia ( C )293011418
Österman Susanna251614304
Takkavuori Veera (A)29216186
Paananen Emmi28124162
Eskonen Julia3087152
Lonka Hanna 241121310
Helvelahti Helmi27741116
Saarinen Tuisku 301892
Laaksonen Elina 243470
Lahtiluoma Julia281674
Fräntilä Jade123360
Härkönen Nea262464
Leppäkorpi Tiia130442
Perho Eeva-Maija (F)43030
Dahlman Jonna42020
Mäkelä Kaisu (F)22020
Rainio Anni (F)20220
Roine Ella61010
Alen Sini41010
Ekman Karen (F)41016
Alen Mia (F)11010
Kantokorpi Kaisa (F)11012
Leussu Miina (F)40114
Meurman Sara (F)40112
Kuure Salla30110
Lönnqvist Mira (F)20110
Suni Essi (F)30002
Moilanen Neea30002