Pelatut ottelut

8.3.2020 17:00
NST - Naiset5 - 1 » 19.2.2020 18:30
Naiset - Pirkat2 - 11 »

Verkkokauppa

Yrityskausikortti naiset edustusNaisten edustusjoukkueen kausikortti kaudelle 2020-2021 yrityksen nimiin. KorttiLue lisää »

Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Laaksonen Elina 62570
Paananen Emmi54040
Takkavuori Veera (A)41340
Aittomäki Emmi62130
Julkunen Henna52130
Mönkkönen Anni62020
Dahlman Jonna62020
Lahtiluoma Julia21120
Kangas Mira51012
Kaukojärvi Tiia ( C )41010
Koskinen Inka50110
Mäkelä Sinna40110
Mäkelä Taru20110
Alen Sini10110
Hakava Milla 40002

Suomen Cup
PelaajaOMSPJ
Julkunen Henna31010
Kaukojärvi Tiia ( C )31010
Mäkelä Sinna30110
Takkavuori Veera (A)30110
Koskinen Inka30002
Lahtiluoma Julia30002

2.divisioona,
PelaajaOMSPJ
Takkavuori Veera (A)1787150
Laaksonen Elina 1886142
Dahlman Jonna16681410
Kaukojärvi Tiia ( C )86390
Mäkelä Taru164592
Paananen Emmi184480
Mäkelä Sinna64150
Kuure Salla64150
Koskinen Inka142350
Mönkkönen Anni173144
Lahtiluoma Julia142136
Härkönen Nea141232
Alen Sini61230
Julkunen Henna122020
Kangas Mira141120
Hakava Milla 140222
Aittomäki Emmi161010
Sassi Jenni 180110
Nevander Kia 160002
Virta Sandra80002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Laaksonen Elina 271011212
Takkavuori Veera (A)24911200
Dahlman Jonna25881610
Paananen Emmi2684120
Kaukojärvi Tiia ( C )1583110
Mäkelä Taru1846102
Mäkelä Sinna134370
Mönkkönen Anni265164
Julkunen Henna205160
Koskinen Inka222462
Kuure Salla104150
Lahtiluoma Julia193258
Aittomäki Emmi253140
Alen Sini71340
Kangas Mira222132
Härkönen Nea171232
Hakava Milla 210224
Sassi Jenni 270110
Nevander Kia 210002
Virta Sandra100002