Pelatut ottelut

12.8.2020
Naiset - C-tytöt10 - 0 » 8.3.2020 17:00
NST - Naiset5 - 1 »

Verkkokauppa

Yrityskausikortti miehet edustusMiesten edustusjoukkueen kausikortti kaudelle 2020-2021 yrityksen nimiin. KorttiLue lisää »

Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Paananen Emmi23140
Dahlman Jonna21342
Myllylä Sara 22130
Aittomäki Emmi22130
Lahtiluoma Julia12132
Kangas Mira21232
Takkavuori Veera (A)20330
Mönkkönen Anni21010
Hakava Milla 21010
Virta Sandra21010
Sainio Rebekka21010
Julkunen Henna10110
Holopainen Aliisa10110
Lonka Hanna 20002

Suomen Cup
PelaajaOMSPJ
Dahlman Jonna32134
Lahtiluoma Julia31120
Kangas Mira31010
Julkunen Henna30112
Kärki Roosa30002
Myllylä Sara 30005
Lonka Hanna 30002
Aittomäki Emmi30002
Paananen Emmi30002

Timanttiturnaus
PelaajaOMSPJ
Paananen Emmi42240
Aittomäki Emmi42020
Helvelahti Helmi42020
Lonka Hanna 40220
Hakava Milla 40110
Myllylä Sara 40002
Ståhlstedt Sara40002

1.div. karsinta
PelaajaOMSPJ
Kaukojärvi Tiia ( C )30330
Aittomäki Emmi31010
Helvelahti Helmi31010
Dahlman Jonna31014
Inkeroinen Veera31010
Lahtiluoma Julia30112
Lonka Hanna 30004

2.divisioona,
PelaajaOMSPJ
Aittomäki Emmi1691100
Lonka Hanna 1482108
Takkavuori Veera (A)1237102
Dahlman Jonna153694
Myllylä Sara 143692
Inkeroinen Veera183580
Lahtiluoma Julia137070
Helvelahti Helmi163472
Kaukojärvi Tiia ( C )24152
Paananen Emmi162130
Kangas Mira140330
Mönkkönen Anni162020
Virta Sandra181122
Manninen Tilda 71120
Ståhlstedt Sara180220
Kärki Roosa90220
Sainio Rebekka131012
Roos Janna51010
Hakava Milla 120110
Julkunen Henna100112

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Dahlman Jonna277101714
Aittomäki Emmi28142162
Lahtiluoma Julia20103134
Takkavuori Veera (A)24310132
Lonka Hanna 26841216
Myllylä Sara 2657129
Paananen Emmi2874112
Helvelahti Helmi2564102
Inkeroinen Veera214590
Kaukojärvi Tiia ( C )54482
Kangas Mira262572
Mönkkönen Anni243030
Virta Sandra302132
Hakava Milla 241230
Julkunen Henna170334
Sainio Rebekka222022
Manninen Tilda 101120
Ståhlstedt Sara240222
Kärki Roosa150222
Roos Janna51010
Holopainen Aliisa50110