Tulevat ottelut

18.12.2022 12:30
Oilers XN - Naiset Ottelupaikka » 18.12.2022 17:00
Naiset - SB Vantaa II Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

12.11.2022 15:30
Oilers - Naiset2 - 4 » 12.11.2022 11:00
Naiset - HIFK4 - 4 »

Verkkokauppa

Kannatusjäsenyys yritysKannatusjäsenyys yritykselle. Sisältää kausikortin sekä bannerin seuran nettisivuilleLue lisää »

Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Paananen Emmi23140
Dahlman Jonna21342
Myllylä Sara22130
Aittomäki Emmi 22130
Lahtiluoma Julia12132
Kangas Mira21232
Takkavuori Veera (A)20330
Mönkkönen Anni21010
Hakava Milla 21010
Virta Sandra21010
Sainio Rebekka21010
Julkunen Henna10110
Holopainen Aliisa10110
Lonka Hanna20002

Suomen Cup
PelaajaOMSPJ
Dahlman Jonna32134
Lahtiluoma Julia31120
Kangas Mira31010
Julkunen Henna30112
Kärki Roosa30002
Myllylä Sara30005
Lonka Hanna30002
Aittomäki Emmi 30002
Paananen Emmi30002

Timanttiturnaus
PelaajaOMSPJ
Paananen Emmi42240
Aittomäki Emmi 42020
Helvelahti Helmi42020
Lonka Hanna40220
Hakava Milla 40110
Myllylä Sara40002
Ståhlstedt Sara40002

1.div. karsinta
PelaajaOMSPJ
Kaukojärvi Tiia ( C )30330
Aittomäki Emmi 31010
Helvelahti Helmi31010
Dahlman Jonna31014
Inkeroinen Veera31010
Lahtiluoma Julia30112
Lonka Hanna30004

2.divisioona,
PelaajaOMSPJ
Aittomäki Emmi 1691100
Lonka Hanna1482108
Takkavuori Veera (A)1237102
Dahlman Jonna153694
Myllylä Sara143692
Inkeroinen Veera183580
Lahtiluoma Julia137070
Helvelahti Helmi163472
Kaukojärvi Tiia ( C )24152
Paananen Emmi162130
Kangas Mira140330
Mönkkönen Anni162020
Virta Sandra181122
Manninen Tilda 71120
Ståhlstedt Sara180220
Kärki Roosa90220
Sainio Rebekka131012
Roos Janna51010
Hakava Milla 120110
Julkunen Henna100112

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Dahlman Jonna277101714
Aittomäki Emmi 28142162
Lahtiluoma Julia20103134
Takkavuori Veera (A)24310132
Lonka Hanna26841216
Myllylä Sara2657129
Paananen Emmi2874112
Helvelahti Helmi2564102
Inkeroinen Veera214590
Kaukojärvi Tiia ( C )54482
Kangas Mira262572
Mönkkönen Anni243030
Virta Sandra302132
Hakava Milla 241230
Julkunen Henna170334
Sainio Rebekka222022
Manninen Tilda 101120
Ståhlstedt Sara240222
Kärki Roosa150222
Roos Janna51010
Holopainen Aliisa50110