Pelatut ottelut

8.3.2020 17:00
NST - Naiset5 - 1 » 19.2.2020 18:30
Naiset - Pirkat2 - 11 »

Verkkokauppa

Yrityskausikortti miehet edustusMiesten edustusjoukkueen kausikortti kaudelle 2020-2021 yrityksen nimiin. KorttiLue lisää »

Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Laaksonen Elina 16148220
Kaukojärvi Tiia ( C )9136190
Kangas Mira1285130
Mäkelä Aurora1655100
Isometsä Aada167290
Valkoniemi Janna 105270
Olin Iina153470
Helvelahti Helmi92460
Ryönänkoski Jonna142350
Saarinen Tuisku 123140
Rask Iida91340
Virta Cira162132
Paananen Emmi90330
Mönkkönen Anni161120
Hakava Milla 150220
Aittomäki Emmi80220
Manninen Tilda 101010
Mäkelä Taru90110

2.divisioona
PelaajaOMSPJ
Kaukojärvi Tiia ( C )18269350
Laaksonen Elina 181619352
Isometsä Aada1698170
Aittomäki Emmi1249130
Paananen Emmi1875120
Manninen Tilda 134590
Kangas Mira122792
Mäkelä Sinna183580
Mäkelä Taru105272
Saarinen Tuisku 124150
Ryönänkoski Jonna112352
Mäkelä Aurora92240
Myllylä Sara 160440
Valkoniemi Janna 183030
Helvelahti Helmi83030
Virta Cira161230
Mönkkönen Anni151120
Björkroth Rosa 141120
Rask Iida101012
Hakava Milla 180114

1.div. karsinta
PelaajaOMSPJ
Laaksonen Elina 576130
Isometsä Aada54480
Kaukojärvi Tiia ( C )53584
Mäkelä Sinna50440
Valkoniemi Janna 52132
Saarinen Tuisku 52020
Aittomäki Emmi22020
Ryönänkoski Jonna51120
Mäkelä Aurora31120
Myllylä Sara 51010
Paananen Emmi51010
Manninen Tilda 21012
Virta Cira50110
Hakava Milla 50002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Laaksonen Elina 393733702
Kaukojärvi Tiia ( C )324220624
Isometsä Aada372014340
Kangas Mira261012222
Aittomäki Emmi22611170
Paananen Emmi3288160
Mäkelä Aurora2888160
Valkoniemi Janna 33103132
Ryönänkoski Jonna3057122
Mäkelä Sinna3239120
Saarinen Tuisku 2992110
Manninen Tilda 2565112
Helvelahti Helmi175490
Mäkelä Taru215382
Virta Cira373472
Olin Iina273470
Rask Iida192352
Myllylä Sara 301450
Mönkkönen Anni352240
Hakava Milla 380336
Björkroth Rosa 331120