Tulevat ottelut

18.12.2022 12:30
Oilers XN - Naiset Ottelupaikka » 18.12.2022 17:00
Naiset - SB Vantaa II Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

12.11.2022 15:30
Oilers - Naiset2 - 4 » 12.11.2022 11:00
Naiset - HIFK4 - 4 »

Verkkokauppa

Kannatusjäsenyys yritysKannatusjäsenyys yritykselle. Sisältää kausikortin sekä bannerin seuran nettisivuilleLue lisää »

Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Mäkelä Sinna32460
Laaksonen Elina 34150
Aittomäki Emmi 33250
Paananen Emmi32130
Mäkelä Aurora21230
Isometsä Aada20330
Ronkainen Jenna 21124
Virta Cira31010
Manninen Tilda 21012
Valkoniemi Janna21010
Kaukojärvi Tiia ( C )11010
Kivinen Tiia10110

1.divisioona
PelaajaOMSPJ
Kaukojärvi Tiia ( C )161913322
Laaksonen Elina 181710274
Eskonen Julia13412167
Isometsä Aada17103134
Lonka Hanna13851314
Aittomäki Emmi 17571229
Virta Cira1839122
Ronkainen Jenna 136392
Helvelahti Helmi154590
Mäkelä Sinna184484
Saarinen Tuisku 183580
Manninen Tilda 153362
Mäkelä Aurora103250
Paananen Emmi173140
Kivinen Tiia162244
Myllylä Sara162132
Hakava Milla 141012
Hakava Lotta-Mari160110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Kaukojärvi Tiia ( C )172013332
Laaksonen Elina 212111324
Aittomäki Emmi 20891729
Isometsä Aada19106164
Eskonen Julia13412167
Mäkelä Sinna2168144
Lonka Hanna15851314
Virta Cira2149132
Ronkainen Jenna 1574116
Helvelahti Helmi154590
Mäkelä Aurora124480
Saarinen Tuisku 203580
Paananen Emmi205270
Manninen Tilda 174374
Kivinen Tiia172354
Myllylä Sara182132
Hakava Milla 141012
Valkoniemi Janna51010
Hakava Lotta-Mari160110