Tulevat ottelut

18.12.2022 12:30
Oilers XN - Naiset Ottelupaikka » 18.12.2022 17:00
Naiset - SB Vantaa II Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

12.11.2022 15:30
Oilers - Naiset2 - 4 » 12.11.2022 11:00
Naiset - HIFK4 - 4 »

Verkkokauppa

Kannatusjäsenyys yksityishenkilöSeuran kannatusjäsenyyys kaudelle 2021-2022. Kannatusjäsenenä tuet seuran toiminnanLue lisää »

Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Laaksonen Elina 35270
Saarinen Tuisku 33470
Valkoniemi Janna31230
Johansson Cecilia31230
Jordman Peppi 31120
Garton Katja21120
Lonka Hanna11010
Björkroth Rosa30110

Salibandyliiga NLB
PelaajaOMSPJ
Saarinen Tuisku 15104142
Laaksonen Elina 1867132
Lonka Hanna16741112
Eskonen Julia150111110
Johansson Cecilia185498
Manninen Tilda 148080
Valkoniemi Janna112570
Mäkelä Ilona 162462
Garton Katja183252
Collin Silja 153140
Jordman Paula 171012
Pajari Senja 171014
Helvelahti Aava 51010
Björkroth Rosa170110
Mäkelä Sinna30110
Joensuu Eeva170002
Eskelinen Mia130002

F-liiga karsinta
PelaajaOMSPJ
Lonka Hanna45382
Eskonen Julia32570
Manninen Tilda 53250
Laaksonen Elina 53030
Pajari Senja 51120
Eskelinen Mia31120
Saarinen Tuisku 40220
Jordman Paula 51010
Joensuu Eeva51012
Mäkelä Ilona 50110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Laaksonen Elina 26149232
Saarinen Tuisku 221310232
Lonka Hanna211372014
Eskonen Julia202161810
Manninen Tilda 19112130
Johansson Cecilia2166128
Valkoniemi Janna1437100
Garton Katja204372
Mäkelä Ilona 222572
Collin Silja 223140
Pajari Senja 232134
Jordman Paula 252022
Jordman Peppi 211120
Eskelinen Mia191122
Björkroth Rosa230220
Joensuu Eeva221014
Helvelahti Aava 61010
Mäkelä Sinna30110