Pelatut ottelut

18.12.2021 15:00
AFC Campus - Naiset4 - 3 » 18.12.2021 12:30
Naiset - FBC Loisto original5 - 1 »

Verkkokauppa

Kannatusjäsenyys yritysKannatusjäsenyys yritykselle. Sisältää kausikortin sekä bannerin seuran nettisivuilleLue lisää »

Joukkueen tilastot


Salibandyliiga NLB
PelaajaOMSPJ
Saarinen Tuisku 15104142
Laaksonen Elina 1867132
Lonka Hanna 16741112
Eskonen Julia 150111110
Johansson Cecilia 185498
Manninen Tilda 148080
Valkoniemi Janna112570
Mäkelä Ilona 162462
Garton Katja 183252
Collin Silja 153140
Jordman Paula 171012
Pajari Senja 171014
Helvelahti Aava 51010
Björkroth Rosa170110
Mäkelä Sinna30110
Joensuu Eeva 170002
Eskelinen Mia130002

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Laaksonen Elina 35270
Saarinen Tuisku 33470
Valkoniemi Janna31230
Johansson Cecilia 31230
Jordman Peppi 31120
Garton Katja 21120
Lonka Hanna 11010
Björkroth Rosa30110

F-liiga karsinta
PelaajaOMSPJ
Lonka Hanna 45382
Eskonen Julia 32570
Manninen Tilda 53250
Laaksonen Elina 53030
Pajari Senja 51120
Eskelinen Mia31120
Saarinen Tuisku 40220
Jordman Paula 51010
Joensuu Eeva 51012
Mäkelä Ilona 50110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Laaksonen Elina 26149232
Saarinen Tuisku 221310232
Lonka Hanna 211372014
Eskonen Julia 202161810
Manninen Tilda 19112130
Johansson Cecilia 2166128
Valkoniemi Janna1437100
Garton Katja 204372
Mäkelä Ilona 222572
Collin Silja 223140
Pajari Senja 232134
Jordman Paula 252022
Jordman Peppi 211120
Eskelinen Mia191122
Björkroth Rosa230220
Joensuu Eeva 221014
Helvelahti Aava 61010
Mäkelä Sinna30110