Pelatut ottelut

24.4.2022 15:00
07-pojat - KorsKa Mustangit8 - 4 » 9.4.2022 17:00
07-pojat - ÅIF White12 - 3 »

Verkkokauppa

Yrityskausikortti miehet edustusMiesten edustusjoukkueen kausikortti kaudelle 2021-2022 yrityksen nimiin. KorttiLue lisää »

Joukkueen tilastot


SSBL Etelä-Suomen P15 Ylempi haastajajatkosarja
PelaajaOMSPJ
Berggren Werneri 192216388
Mikkonen Samu 191518336
Höynälä Taneli 151510258
Metsäranta Tuomas 171015252
Johansson Aleksi 17155200
Sundberg Niilo 18137208
Berghäll Lenni 19119204
Fromholz Wili 19118190
Lahtinen Otto 15105152
Mäkinen Onni 1969154
Sandholm Axel 1837104
Oksanen Eemil 135272
Eskelinen Tomas 162350
Johansson Eemil 61232
Määttä Riku 110110
Pajari Oona 170002

SSBL Etelä-Suomen P15 KILPA ES
PelaajaOMSPJ
Berggren Werneri 75492
Mikkonen Samu 76177
Lahtinen Otto 66062
Berghäll Lenni 72350
Sundberg Niilo 72240
Höynälä Taneli 51340
Johansson Aleksi 70220
Mäkinen Onni 70222
Viitanen Elias40220
Fromholz Wili 71010
Metsäranta Tuomas 70112
Sandholm Axel 50110
Eskelinen Tomas 70002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Berggren Werneri 2627204710
Mikkonen Samu 2621194013
Höynälä Taneli 201613298
Metsäranta Tuomas 241016264
Berghäll Lenni 261312254
Sundberg Niilo 25159248
Johansson Aleksi 24157220
Lahtinen Otto 21165214
Fromholz Wili 26128200
Mäkinen Onni 26611176
Sandholm Axel 2338114
Oksanen Eemil 185272
Eskelinen Tomas 232352
Johansson Eemil 101232
Viitanen Elias80220
Määttä Riku 160110
Pajari Oona 240002