Tulevat ottelut

30.1.2022 11:00
KorsKa Mustangit - 07-pojat Ottelupaikka » 30.1.2022 13:00
07-pojat - SB Vantaa Black Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

22.1.2022 16:00
07-pojat - ÅIF White12 - 0 » 22.1.2022 14:00
Blackbirds Musta - 07-pojat4 - 12 »

Verkkokauppa

Kannatusjäsenyys yritysKannatusjäsenyys yritykselle. Sisältää kausikortin sekä bannerin seuran nettisivuilleLue lisää »

Joukkueen tilastot


SSBL Etelä-Suomen P15 Ylempi haastajajatkosarja
PelaajaOMSPJ
Berggren Werneri 696150
Höynälä Taneli 655102
Mikkonen Samu 646102
Metsäranta Tuomas 64480
Fromholz Wili 65270
Sundberg Niilo 55270
Sandholm Axel 61670
Berghäll Lenni 64260
Lahtinen Otto 64150
Johansson Aleksi 52240
Eskelinen Tomas 51230
Mäkinen Onni 61120
Oksanen Eemil 41010
Johansson Eemil 20110

SSBL Etelä-Suomen P15 KILPA ES
PelaajaOMSPJ
Berggren Werneri 75492
Mikkonen Samu 76177
Lahtinen Otto 66062
Berghäll Lenni 72350
Sundberg Niilo 72240
Höynälä Taneli 51340
Johansson Aleksi 70220
Mäkinen Onni 70222
Viitanen Elias 40220
Fromholz Wili 71010
Metsäranta Tuomas 70112
Sandholm Axel 50110
Eskelinen Tomas 70002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Berggren Werneri 131410242
Mikkonen Samu 13107179
Höynälä Taneli 1168142
Lahtinen Otto 12101112
Sundberg Niilo 1274110
Berghäll Lenni 1365110
Metsäranta Tuomas 134592
Fromholz Wili 136280
Sandholm Axel 111780
Johansson Aleksi 122460
Mäkinen Onni 131342
Eskelinen Tomas 121232
Viitanen Elias 80220
Oksanen Eemil 91010
Johansson Eemil 60110