Tulevat ottelut

17.12.2022 10:00
FC Tuusula - 07- pojat Ottelupaikka » 17.12.2022 17:00
07- pojat - SB Vantaa Black Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

27.11.2022 12:00
07- pojat - Tiikerit Oranssi3 - 6 » 27.11.2022 10:00
Oilers Akatemia - 07- pojat3 - 3 »

Verkkokauppa

Ottelulehtisen mainos miehet edustusJokaisessa kotiottelussa lipunmyynnin yhteydessä katsojille jaetaan ottelulehtinenLue lisää »

Joukkueen tilastot


SSBL Etelä-Suomen E1 ylempi haastajasarja
PelaajaOMSPJ
Höynälä Taneli212614400
Berggren Werneri 161311242
Johansson Eemil 18511160
Lahtinen Otto 1395140
Hintsa Karlo10121130
Oksanen Eemil 1866120
Skog Nicholas973102
Johansson Aleksi 2055100
Mäkinen Onni 186390
Kemola Oskari85386
Sundberg Niilo 204480
Komulainen Santeri183474
Jurvanen Eelis93362
Eskelinen Tomas 182464
Virtanen Leo142462
Mikkonen Samu182354
Sandholm Axel 181456
Berghäll Lenni 203145
Partanen Tuomas101120
Ruohonen Marttin60222

Etelä- Suomen Alueliiga (E- pojat)
PelaajaOMSPJ

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Höynälä Taneli312614400
Berggren Werneri 271311242
Johansson Eemil 28511160
Lahtinen Otto 2395140
Hintsa Karlo18121130
Oksanen Eemil 2766120
Skog Nicholas1673102
Johansson Aleksi 3255100
Mäkinen Onni 306390
Kemola Oskari165386
Sundberg Niilo 294480
Komulainen Santeri293474
Jurvanen Eelis123362
Eskelinen Tomas 252464
Virtanen Leo192462
Mikkonen Samu262354
Sandholm Axel 281456
Berghäll Lenni 313145
Partanen Tuomas121120
Ruohonen Marttin180222