Pelatut ottelut

1.3.2020 14:00
07-pojat - SB Vantaa Black7 - 4 » 1.3.2020 11:00
KorsKa Mustangit - 07-pojat1 - 3 »

Verkkokauppa

LaitamainosLaitamainos näkyy kaikissa seuran harjoitus -ja ottelutapahtumissa. MainoksenLue lisää »

Joukkueen tilastot


SSBL Etelä-Suomen D2 ylempi haastajasarja
PelaajaOMSPJ
Höynälä Taneli 16147210
Berghäll Lenni 16119202
Lahtinen Otto 16145190
Oksanen Eemil 1698170
Mäkinen Onni 18123152
Johansson Eemil 1339120
Berggren Werneri 1274110
Luostarinen Titus 755102
Johansson Aleksi 185384
Fromholz Wili 172570
Hintsa Karlo 51450
Sundberg Niilo 140442
Mikkonen Samu 1621314
Määttä Riku 81232
Kyyhkynen Julius61120
Kemola Oskari 51122
Sandholm Axel 161016

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Höynälä Taneli 15137200
Berghäll Lenni 15109192
Lahtinen Otto 15114150
Mäkinen Onni 17113142
Oksanen Eemil 1577140
Berggren Werneri 1173100
Johansson Eemil 1228100
Johansson Aleksi 175384
Fromholz Wili 162570
Luostarinen Titus 63252
Hintsa Karlo 51450
Mikkonen Samu 1521312
Määttä Riku 81232
Sundberg Niilo 130332
Kyyhkynen Julius61120
Kemola Oskari 51122
Sandholm Axel 151016