Tulevat ottelut

17.12.2022 10:00
FC Tuusula - 07- pojat Ottelupaikka » 17.12.2022 17:00
07- pojat - SB Vantaa Black Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

27.11.2022 12:00
07- pojat - Tiikerit Oranssi3 - 6 » 27.11.2022 10:00
Oilers Akatemia - 07- pojat3 - 3 »

Verkkokauppa

Kausikortti miehet edustus 21-22Kausikortti sisältää 12 runkosarjan ottelua sekä mahdolliset miesten edustusjoukkueenLue lisää »

Joukkueen tilastot


SSBL Etelä-Suomen P15 KILPA ES
PelaajaOMSPJ
Berggren Werneri 75492
Mikkonen Samu76177
Lahtinen Otto 66062
Berghäll Lenni 72350
Sundberg Niilo 72240
Höynälä Taneli51340
Johansson Aleksi 70220
Mäkinen Onni 70222
Viitanen Elias40220
Fromholz Wili 71010
Metsäranta Tuomas70112
Sandholm Axel 50110
Eskelinen Tomas 70002

SSBL Etelä-Suomen P15 Ylempi haastajajatkosarja
PelaajaOMSPJ
Berggren Werneri 192216388
Mikkonen Samu191518336
Höynälä Taneli151510258
Metsäranta Tuomas171015252
Johansson Aleksi 17155200
Sundberg Niilo 18137208
Berghäll Lenni 19119204
Fromholz Wili 19118190
Lahtinen Otto 15105152
Mäkinen Onni 1969154
Sandholm Axel 1837104
Oksanen Eemil 135272
Eskelinen Tomas 162350
Johansson Eemil 61232
Määttä Riku 110110
Pajari Oona 170002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Berggren Werneri 2627204710
Mikkonen Samu2621194013
Höynälä Taneli201613298
Metsäranta Tuomas241016264
Berghäll Lenni 261312254
Sundberg Niilo 25159248
Johansson Aleksi 24157220
Lahtinen Otto 21165214
Fromholz Wili 26128200
Mäkinen Onni 26611176
Sandholm Axel 2338114
Oksanen Eemil 185272
Eskelinen Tomas 232352
Johansson Eemil 101232
Viitanen Elias80220
Määttä Riku 160110
Pajari Oona 240002