Pelatut ottelut

31.3.2019
C/B-tytöt - Erä Viikingit musta3 - 5 » 31.3.2019
C/B-tytöt - Tiikerit13 - 2 »

Verkkokauppa

Kausikortti miehet edustus 20-21Kausikortti sisältää 11 runkosarjan ottelua sekä mahdolliset miesten edustusjoukkueenLue lisää »

Joukkueen tilastot


D-kilpa etelä-Suomi, kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Pajari Senja 14132150
Mäkelä Ilona 1673100
Alakurtti Janna 145490
Luokkakallio Saara 131670
Valkoniemi Nella 142460
Tukiainen Viivi51230
Latva Sanni 132020
Saariaho Hilla 72020
Helvelahti Aava 151120
Lahtinen Silja41120
Kieksi Nea 100220
Ruotsala Julia 71010
Leimukoski Emma 21010
Rekola Seela 70110

D-haastaja etelä-Suomi, haastajasarja
PelaajaOMSPJ
Leimukoski Emma 13142160
Lahtinen Silja13104140
Mäkelä Ilona 765110
Alakurtti Janna 873100
Ruotsala Julia 155270
Heimberg Venla132570
Toivanen Mikaela101670
Tukiainen Viivi124150
Hakulinen Senni 103250
Kokko Venla 63250
Saariaho Hilla 41120
Kainua Pinja 111010
Vuorinen Jenni 61010
Mikkonen Olivia 50110
Latva Sanni 50110
Luokkakallio Saara 40110

D-tytöt etelä-Suomi, kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Pajari Senja 61450
Valkoniemi Nella 64040
Mäkelä Ilona 62020
Latva Sanni 30220
Kieksi Nea 61010
Helvelahti Aava 61010
Rekola Seela 31010
Alakurtti Janna 60110
Heimberg Venla20110

D-tytöt etelä-Suomi, haastajasarja
PelaajaOMSPJ
Mäkelä Ilona 36280
Ruotsala Julia 42350
Leimukoski Emma 42240
Luokkakallio Saara 32240
Alakurtti Janna 33030
Hakulinen Senni 41120
Lahtinen Silja41120
Latva Sanni 31010
Paasiaro Lilli 30110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Mäkelä Ilona 322110310
Alakurtti Janna 31158230
Leimukoski Emma 21174210
Pajari Senja 21146200
Lahtinen Silja23126180
Ruotsala Julia 3085130
Luokkakallio Saara 2239120
Valkoniemi Nella 2164100
Tukiainen Viivi185380
Heimberg Venla212680
Hakulinen Senni 144370
Toivanen Mikaela111670
Latva Sanni 243360
Kokko Venla 163250
Saariaho Hilla 123140
Helvelahti Aava 222130
Kieksi Nea 171230
Rekola Seela 161120
Kainua Pinja 181010
Vuorinen Jenni 91010
Paasiaro Lilli 220110
Mikkonen Olivia 50110